شماره تماس :

33327656 028

کارشناسان فروش :

09120994571 و 09120994572

آدرس ایمیل:

info@mahtarooy.com

انواع پوشش دهنده ورق گالوانیزه

رسوبات ورق گالوانیزه داغ داغ یک لایه ضخیم و قوی از آلیاژهای روی روی سطح یک آلیاژ فولاد را تشکیل میدهد. در مورد اجسام خودرو، که در آن پوشش های تزئینی دیگری از رنگ استفاده می شود، فرم نازک گالوانیزه توسط electrogalvanizing . اعمال می شود. فرایند خنک کننده عموما باعث کاهش قدرت در مقیاس قابل اندازه گیری نمی شود. این کمبود توجه زیادی به تولید طناب و دیگر محصولات گالوانیزه با شدت بالا دارد. حفاظت ارائه شده توسط گالوانیزاسیون داغ شونده برای محصولاتی است که به طور مداوم در معرض مواد خورنده مانند اسیدها، از جمله باران اسیدی در استفاده در فضای باز، کافی است.

برای ورق گالوانیزه از فولاد ضد زنگ بیشتر استفاده میشود. برخی از ناخن های ساخته شده امروز از گالوانیزه هستند. با این حال، آبکاری برای خود در بسیاری از برنامه های کاربردی در فضای باز استفاده می شود، زیرا ارزان تر از پوشش پلاستیک خنک کننده است و زمانی که جدید است، خوب به نظر می رسد. یکی دیگر از دلایل عدم استفاده از پوشش روی شیب داغ این است که برای پیچ و مهره های اندازه M10 (US 3/8 “) یا کوچکتر، پوشش ضخیم پوشیده شده با ضخامت بسیار زیاد از نخ ها را پر می کند، که این کار باعث کاهش قدرت می شود. این به این معنی است که برای اتومبیل ها، دوچرخه ها و بسیاری دیگر از محصولات نوری مکانیکی، جایگزین عملی برای پیچ و مهره های آبکاری و آجیل، پوسته پوسته شدن روی نیست، بلکه ساخت اتصال دهنده ها از فولاد ضد زنگ است.
اندازه کریستالها در پوششهای گالوانیزه یک ویژگی قابل ملاحظه و زیبایی شناخته شده به نام “اسپانگاد” است. با تغییر تعداد ذرات اضافه شده برای هسته ناهمگن و میزان خنک کننده در فرایند خنک کننده، می توان از یک سطح ظاهرا یکنواخت (کریستالهای که خیلی کوچک است با چشم غیر مسلح) به دانه های چند سانتیمتر گسترده شود. کریستال های قابل مشاهده در مواد مهندسی دیگر نادر هستند، هرچند که معمولا وجود دارند.

anvae pushesh

جهت سفارش خود همین حالا تماس بگیرید

کارشناسان ما در اسرع وقت به تماس های شما پاسخ می دهند .

شماره تماس

33327656 028

آدرس ایمیل

info@mahtarooy.com